Prawo spółek

Potrzebujesz eksperckiego wsparcia, dla którego prawo spółek w mieście Wieluń nie ma tajemnic? Zapraszamy do Kancelarii Niciejewski! Nasz doświadczony zespół prawników specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, także w zakresie, jakim jest prawo spółek. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w funkcjonowaniu Twojej działalności i umożliwiamy bezproblemowe wywiązanie się ze wszystkich zobowiązań.

Prawo spółek Wieluń – kancelaria Niciejewski

Prawnik od spółek, na którym można polegać, gdy w grę wchodzi prawo handlowe, to kluczowa część prowadzenia biznesu. Kancelaria Prawna Niciejewski to doświadczeni adwokaci Wieluń, którzy przeprowadzą Cię przez:

  • problemy w bieżącym funkcjonowaniu spółki,
  • zmiany umowy spółki czy w zakresie grona wspólników,
  • zabezpieczenie sukcesyjne wspólników,
  • zmiany w kwocie kapitału zakładowego.

Osobom, które stawiają dopiero pierwsze kroki w zakładaniu spółki, doradzimy w doborze właściwego jej rodzaju.

Prawo spółek Wieluń to także przekształcenia, łączenie i podział spółek – tutaj również w tysiącach zakończonych spraw zdobyliśmy ogromne doświadczenie i działamy rzetelnie, solidnie i odpowiedzialnie. Mamy świadomość, że prowadzenie biznesu to nie jest łatwa sprawa i czasem trudno nadążyć za realizacją obowiązków prawnych i administracyjnych. Można na nas liczyć w takim zakresie, jak prawo gospodarcze Wieluń. Zapraszamy!

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184