O Nas

Od 15 lat w tym samym miejscu świadczymy usługi prawne koncentrując się na powiatach: wieluńskim, wieruszowskim, sieradzkim, łaskim, bełchatowskim.

Kancelarię tworzy doświadczony i kreatywny zespół specjalistów, którego atutem jest duża wiedza prawnicza, fachowość oraz dobra organizacja pracy. Kancelaria kładzie nacisk na dostosowanie sposobu świadczenia usług do indywidualnych wymagań Klientów, tak aby najpełniej zadbać o ich interesy.

Stawiamy na najwyższej jakości usługi świadczone na rzecz nawet najbardziej wymagających klientów oraz dostarczanie skutecznych rozwiązań zarówno w sprawach osobistych jak i związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Zakres pomocy prawnej obejmuje wiele gałęzi prawa, w szczególności prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo pracy czy prawo karne.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami, w tym z adwokatami, radcami prawnymi z zakresu różnych dziedzin prawa, rzeczoznawcami, komornikami, mediatorami jak również notariuszami.

Reprezentujemy klientów przed sądami wszystkich apelacji. Przez 15 lat naszej działalności przeprowadziliśmy ponad 4400 postępowań sądowych.

Trzon kancelarii tworzą

Damian Niciejewski

radca prawny

Małgorzata Kubicka-Osiecka

radca prawny

Jacek Kępa

prawnik

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184