DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Prawo Karne

Masz problem natury prawnej i szukasz zaufanej i kompetentnej kancelarii, która mogłaby udzielić Ci rzetelnych porad? Jeśli potrzebujesz porady w zakresie prawa karnego, powinieneś zwrócić się do nas.

Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej podejmowanej sprawy i pełną dyskrecję. Dzięki szczegółowej znajomości przepisów prawa z pewnością będziemy w stanie udzielić rzetelnej pomocy i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z przebiegiem procesu karnego.

Co oferujemy?

Reprezentacja w sprawach o przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu lub spotkało to bliską Ci osobę? Udzielimy niezbędnych porad i dołożymy wszelkich starań, by sprawa ta została przeprowadzona w należyty sposób.

Reprezentacja w sprawach o przestępstwa przeciwko mieniu i gospodarcze

Stałeś się ofiarą wyłudzenia lub kradzieży? Twoje mienie uległo zniszczeniu? Kontaktując się z nami zyskasz pewność, że zadbamy o sprawiedliwe wynagrodzenie poniesionych strat.

Reprezentacja w sprawach o przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji

Brałeś udział w wypadku komunikacyjnym lub straciłeś w nim bliską osobę? Byłeś uczestnikiem kolizji spowodowanej przez kierowcę w stanie nietrzeźwości? Zadbamy o sprawiedliwe rozpatrzenie każdej sprawy.

Reprezentacja w innych rodzajach spraw karnych

Masz wątpliwości w kwestii sprawy karnej? Potrzebujesz fachowej porady lub pełnomocnika w sądzie? Służymy pomocą w odpowiedzi na wszelkie pytania i oferujemy możliwość reprezentowania Cię w sprawach sądowych z zakresu prawa karnego.

Reprezentacja pokrzywdzonych oraz oskarżycieli posiłkowych i prywatnych we wszystkich rodzajach spraw karnych

Niezależnie od tego, czy jesteś pokrzywdzonym, czy oskarżycielem w sprawie karnej, możesz zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą o reprezentację w sądzie. Dzięki rzetelnej znajomości prawa karnego jesteśmy w stanie zagwarantować Ci pomoc.

Kancelaria Niciejewski oferuje profesjonalną pomoc prawną oraz reprezentacje Klientów w sprawach określanych jako prawo karne Wieluń. Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady lub znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie wiesz, jak dalej pokierować sprawą, skontaktuj się z naszą Kancelarią. Specjalizujemy się w prawie karnym, a dzięki szczegółowej znajomości przepisów prawa i wieloletniemu doświadczeniu pokierujemy Twoją sprawę na właściwy tor.

 

Prawo karne Wieluń – jak wygląda pomoc prawna?

Adwokat do spraw karnych w ramach prowadzonej sprawy dokładnie zapozna się materiałami i zajmie analizują zebranego materiału dowodowego. Po ocenie sytuacji w sposób jasny dla Klienta objaśni obecny stan i przedstawi możliwe rozwiązania, mając zawsze na uwadze ochronę interesu Klienta. Po przygotowaniu odpowiedniej strategii, adwokat do spraw karnych wystąpi w imieniu Klienta przed sądem i innymi organami. Kancelaria Prawo Karne Niciejewski zawsze dba o najwyższy poziom usług i godnie reprezentuje Klienta przed właściwymi do sprawy instancjami. Oprócz reprezentacji w postępowaniach sądowych usługa adwokat sprawy karne obejmuje również jednorazowe porady prawne.

Adwokat prawo karne – kompleksowa pomoc prawna

Kancelaria Prawo Karne oferuje kompleksową pomoc prawną, która obejmuje dokładną analizę sytuacji i materiałów dowodowych, profesjonalne doradztwo na każdym etapie, opracowanie strategii, reprezentację w sądach i organach, obronę i ochronę interesów Klienta, a także sporządzanie wniosków i pism. Adwokat do spraw karnych w imieniu Klienta sporządzi m.in.:

  • zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa,
  • odpowiedź na akt oskarżenia,
  • wniosek dowodowy,
  • apelację,
  • zażalenie,
  • skargę o wznowienie postępowania,
  • kasację,
  • prywatny akt oskarżenia
  • oraz wiele innych wniosków i pism.


Prawo karne adwokat i pozostałe dziedziny prawa

Adwokaci Wieluń z Kancelarii Niciejewski służą pomocą prawną nie tylko z zakresu prawa karnego. Nasze doradztwo obejmuje także prawo cywilne Wieluń, a także prawo rodzinne Wieluń. Zapewniamy pełne zaangażowanie oraz najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z ofertą doradztwa prawnego.

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184