Rozwody

Dobry prawnik to ważne wsparcie, gdy trzeba przejść przez rozwód. Rozstanie po latach wspólnego życia to nie tylko pożegnanie, lecz często rozwiązanie wielu spraw natury rodzinnej, majątkowej i finansowej. Dlatego jeśli potrzebny jest Ci adwokat do rozwodu, to zapraszamy do Kancelarii Niciejewski. Pomożemy Ci złożyć pozew o rozwód w mieście Wieluń, gwarantując dyskrecję i profesjonalizm.

Niezbędne wsparcie w sprawach rozwodowych – skuteczny prawnik, który przeprowadzi Cię przez rozwód

Adwokat rozwodowy w tak delikatnych i emocjonalnych sprawach zapewnia obiektywny i racjonalny punkt widzenia. Rozwód we współpracy z Kancelarią Niciejewski to wsparcie nie tylko w zakresie podziału majątku, lecz także ustaleniu władzy rodzicielskiej.

Odpowiedzialny i solidny prawnik od rozwodów z naszej kancelarii to:

  • wyczerpujące porady,
  • skuteczna reprezentacja przed sądem,
  • merytoryczne wsparcie przed przesłuchaniem stron.

Na sprawy rozwodowe profesjonalny adwokat będzie nieocenioną pomocą w tym trudnym i stresującym momencie. Postaw na profesjonalistów, dla których prawo rodzinne Wieluń nie ma tajemnic.

Kancelaria Niciejewski to profesjonalni adwokaci Wieluń, w tym prawnik od rozwodów oraz wielu innych spraw, takich jak prawo gospodarcze, czy cywilne. Zadbaj o zabezpieczenie swoich interesów i pozwól, by pomógł Ci doświadczony adwokat od spraw rozwodowych i nie tylko. Dzięki szerokiej znajomości problemów natury prawnej i wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową obsługę.

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184