Pajęczno

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z zakresu prawa? Radca prawny Pajęczno z Kancelarii Niciejewski poprowadzi Twoją sprawę i doradzi najlepsze rozwiązanie, korzystne dla Ciebie. Kancelaria prawna Pajęczno specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym i gospodarczym. Świadczy profesjonalne usługi prawne dla firm, jak i osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszą Kancelarią.

Kancelaria prawna Pajęczno – skutecznie reprezentujemy naszych Klientów

Kancelaria Niciejewski od ponad 15 lat udziela porad prawnych oraz reprezentuje swoich Klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa gospodarczego, karnego, cywilnego i rodzinnego. O skuteczności działań kancelarii prawnej Pajęczno świadczy liczba wygranych spraw sądowych, która przekroczyła 4400 postępowań. Zaufało nam tysiące Klientów i Ty również możesz.

 

Adwokat Pajęczno – kompleksowa pomoc prawna

Kancelarię prawną Pajęczno wyróżnia profesjonalne podejście do sprawy oraz kompleksowa i ekspercka pomoc prawna. Prawnik Pajęczno zapewnia dyskrecję oraz z najwyższą jakością reprezentuje i chroni interesy Klienta. Adwokat Pajęczno zapozna się ze sprawą i doradzi dalsze kroki prawne. Powierzając Kancelarii Niciejewski swoją sprawę, masz pewność, że zostanie właściwie poprowadzona zgodnie z literą prawa i w ochronie Twoich interesów.

Zapraszamy do współpracy! Do dyspozycji Państwa jest również adwokat Wieluń, adwokat Wieruszów i adwokat Sieradz.

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184