Windykacja

Nieuregulowane należności to jeden z największych problemów w prowadzeniu biznesu. Dlatego warto mieć świadomość, że skuteczna windykacja to coś, o co warto zadbać. Gdy miękkie sposoby na odzyskiwanie długów i polubowne próby dojścia do porozumienia zawodzą, nieocenionym wsparciem jest doświadczony prawnik. Kancelaria Niciejewski to eksperci, który zadbają o to, by twarda windykacja Sieradz i Wieluń przyniosła spodziewane efekty.

Skuteczna windykacja i odzyskiwanie długów – Kancelaria Niciejewski Sieradz, Wieluń

Nie ulega wątpliwości, że windykacja długów to niejednokrotnie trudne zadanie. To nie tylko kwestie finansowe, lecz także aspekty psychologiczne, które dodatkowo utrudniają działanie. Warto zlecić odzyskiwanie długów kancelarii, która działa na terenie takich miast jak Sieradz, czy Wieluń i jest skuteczna w twardej windykacji. Nasze usługi obejmują:

  • przygotowanie wezwań do zapłaty z propozycją ugody,
  • kompletne pozwy o zapłatę,
  • reprezentacja klienta w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i karnym.

Przekonaj się, że kompetentni adwokaci Wieluń zadbają o odzyskanie Twoich należności.

Dla prawników z Kancelarii Niciejewski prawo gospodarcze Wieluń nie ma tajemnic. Nasze usługi to nie tylko windykacja długów, lecz także wsparcie w bieżących sprawach spółek, analizy kontraktów handlowych i wiele więcej. Jeśli dbasz o swój biznes i jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą, zapraszamy do współpracy!

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184