Odszkodowania

Uważasz, że możesz domagać się odszkodowania i szukasz dobrego prawnika z miasta Wieluń? Kancelaria Niciejewski to wieloletnie doświadczenie i tysiące wygranych spraw, także z zakresu wyegzekwowania należnej rekompensaty z różnych tytułów. Rzetelny adwokat sprawi, że odszkodowania komunikacyjne oraz te z innych tytułów zostaną uzyskane sprawnie i skutecznie.
Zapraszamy do współpracy!

Odszkodowania Wieluń w Kancelarii Niciejewski – Twój prawnik od wypadków komunikacyjnych i nie tylko

Adwokat i doświadczony prawnik to często niezbędne wsparcie w uzyskaniu odszkodowania. Dzięki przygotowaniu argumentacji, dowodów i dobrym przeprowadzeniu sprawy, finalny efekt może przekroczyć oczekiwania. Kancelaria Adwokacka Niciejewski to egzekwowanie odszkodowania z takich tytułów jak:

  • naruszenie dóbr osobistych,
  • majątkowe,
  • szkody dokonane w wyniku popełnienia czynu zabronionego,
  • rekompensata z tytułu odpowiedzialności kontraktowej,
  • należna renta.

W Kancelarii Niciejewski działają doświadczeni adwokaci Wieluń, a prawnik od wypadków komunikacyjnych i nie tylko zapewni reprezentację przez cały tok postępowania i wsparcie w dochodzeniu zasądzonych należności. Adwokat od odszkodowań dzięki dogłębnej analizie sprawy odnajdzie najkorzystniejszą drogę dla klienta. Prawo cywilne Wieluń to nasza specjalność, a my działamy skutecznie i odpowiedzialnie. Przekonaj się, że nasz prawnik od odszkodowań doprowadzi Twoją sprawę do końca.

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184