Łask

Prawnik, radca prawny i adwokat Łask to kancelaria, która dba o interesy każdego klienta. W branży prawniczej działamy już ponad 15 lat. Nasza kancelaria prawna cieszy się dużym zaufaniem klientów, o czym świadczy ciągle powiększające się grono zadowolonych osób, które skorzystały z naszych usług. Działamy niezwykle skutecznie i wygraliśmy już ponad 4400 spraw. Działamy zgodnie z obowiązującym prawem i w imię interesów naszych klientów. 

Kancelaria prawna Łask – rozbudowane usługi prawne

Specjalizujemy się w prawie karnym, gospodarczym, cywilnym i rodzinnym. Prowadzimy naszych klientów przez trudne przepisy, rozpoczynając od pomocy w przygotowaniu pism procesowych, na reprezentowaniu w sądzie kończąc. Nie tylko zapewniamy Ci wsparcie prawnicze, lecz także pomoc w zrozumieniu skomplikowanych aspektów prawa, które mogą wpływać na Twoją sytuację. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem i troską.

Gwarancja działania zgodnie z przepisami prawnymi

Jako profesjonalna kancelaria adwokacka wiemy, że jest to branża wymagająca ciągłego zaangażowania. Nasi prawnicy i adwokaci cały czas aktualizują wiedzę, by postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dzięki temu mamy pewność, że klienci mogą skorzystać z rzetelnych i profesjonalnych usług. Co więcej, nasza kancelaria oferuje szeroki zakres prac. Możemy zatem w kompleksowy sposób przeprowadzić klientów nawet przez najtrudniejszą sprawę

Prawna obsługa firm i klientów indywidualnych

Kancelaria adwokacka Łask to miejsce, do którego mogą się zwrócić po pomoc zarówno klienci indywidualni, jak i większe oraz mniejsze przedsiębiorstwa. Razem z całym zespołem adwokatów, radców prawnych i prawników zajmujemy się sprawami administracyjnymi firm, reprezentując je w potencjalnych sporach. Co więcej, pomagamy naszym klientom przejść przez trudny proces rozwodów i walki o opiekę nad dzieckiem. Zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje mogą być niezwykle stresujące, dlatego nasi eksperci robią wszystko, aby proces ten był jak najmniej skomplikowany.

Szukasz porady prawnej? A może chcesz, by kompetentne osoby pomogły Ci prowadzić firmową administrację? Niezależnie od Twoich potrzeb, możemy Ci pomóc. Co więcej, działamy w wielu miastach, a Łask to tylko jedna z różnych lokalizacji. Wśród naszych usług znajduje się również:

Wszystko, czego potrzebujesz od kancelarii, masz pod jednym dachem, pod opieką ekspertów, którzy są zawsze do Twojej dyspozycji.

ADRES

ul. Kilińskiego 8

98-300 Wieluń

SEKRETARIAT

Tel: 43 8430851

Mail: kancelaria@niciejewski.pl

TELEFONY

Damian Niciejewski 502 708 557

Małgorzata Kubicka-Osiecka 530 005 272

Jacek Kępa 501 165 184